Aktualności

22-01-2016 Wizyta w Zakładach Mechanicznych w Tarnowie

Szerzenie wiedzy na temat obronności i militariów oraz rozwijanie umiejętności strzeleckich członków. To jedne z głównych celów działalności Małopolskiego Stowarzyszenia Miłośników Broni.  Ich realizacja jest łatwiejsza dzięki Zakładom Mechanicznym Tarnów, które 22-01-2016 gościły działaczy Stowarzyszenia.

Członkowie MSMB zapoznali się z prezentacją na temat tarnowskiej spółki. Szczególnie interesowała ich produkcja wojskowa, w której firma posiada ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie. Na temat budowy i obsługi karabinu wyborowego opowiadał im konstruktor tego typu broni. Mogliśmy zatem zadawać specjalistyczne pytania i korzystaliśmy z tej możliwości.

Na terenie Stacji Prób mieliśmy okazję osobiście przekonać się o celności karabinu .308 ZMT HS. To model przeznaczony dla myśliwych i sportowców, specjalizujących się w strzelaniu precyzyjnym na dalekie odległości. Naocznie poznaliśmy mocne strony karabinu, do których należą; wysoka celność przy małej sile odrzutu i duża manewrowość broni.

Wizyta w stu procentach spełniła nasze oczekiwania. Są wśród nas osoby, które planują zakup karabinu produkowanego w Tarnowie i utwierdziły się w przekonaniu, że to słuszny wybór. Jestem przekonany, że nasi członkowie, którzy odwiedzili siedzibę spółki będą dobrymi ambasadorami marki ZMT w swoich środowiskach – mówi prezes stowarzyszenia Michał Gołąb.

Takie wizyty są istotne, ponieważ możemy zebrać informacje na temat tego, jak nasze wyroby są odbierane przez potencjalnych klientów. Zapoznajemy się z oceną poszczególnych rozwiązań, by jak najlepiej spełniać oczekiwania odbiorców – tłumaczy kierownik Działu Marketingu ZMT Justyna Zach.

Poniżej mała galeria z tego wyjazdu:

Strona na Facebook