O nas

Kim tak właściwie jesteśmy?

Istniejemy od roku 2015 i od tego czasu staliśmy się największym w Małopolsce stowarzyszeniem o charakterze kolekcjonerskim oraz klubem sportowym z licencją Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, zrzeszającym kolekcjonerów, sportowców i wielbicieli broni palnej- zarówno historycznej jak i współczesnej.
Organizujemy również największą ilość wydarzeń w ciągu roku spośród wszystkich stowarzyszeń i klubów sportowych, dbając jednocześnie o ciągły rozwój szerokiego wachlarza rodzajów strzelectwa, takich jak:
– strzelanie dalekodystansowe (okazja do wypróbowania się na dystansach nawet do 1500 m.),
– strzelectwo myśliwskie (TRAP, SKEET, Przeloty),
– IPSC/ IDPA,
– strzelectwo sportowego zgodne z wytycznymi ISSF, oraz PZSS.
Nie zapominamy jednak o tym, że strzelectwo jest dla nas pasją i hobby, która ma przede wszystkim za zadanie przynosić nam radość. W związku z czym organizujemy również znaczną ilość imprez rekreacyjnych o charakterach pikników strzeleckich, gdzie zarówno pasjonaci wymagających torów dynamicznych jak i całe rodziny z dziećmi zawsze znajdą coś dla siebie.
Podczas naszych imprez nie musisz mieć własnej broni potrzebnej do każdego rodzaju strzelectwa jaki uprawiamy, ani nawet pozwolenia na broń- zawsze mamy przygotowany pokaźny arsenał broni z którego każdy wybierze coś dla siebie.

Strona na Facebook